BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 4275085
nr 427 5085
Golvlampa
Josef Frank, Modell C1838 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 januari 2008
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.500 kr